Wilhelmina van Pruisenlaan 145, 2807 KH Gouda
Hornes Assurantiën - logo

Medewerkers:

 
John Hornes
Directeur/eigenaar
Verzekeringsadviseur buitendienst
Acceptant financieringen
E-mail: john@hornes.info
 
   

Fred van der Born
Verzekeringsadviseur buitendienst
E-mail: fred@hornes.info

 
   

Andrew Ball
Administratief medewerker binnendienst (Verzekeringen)
E-mail: andrew@hornes.info

 
   
Johan van Vliet
Boekhouder / belastingadviseur
E-mail: johan@hornes.info
 
   
Liesbeth Hornes-Wijnen
Boekhoudkundig medewerkster
Administratief medewerkster financieringen
E-mail: liesbeth@hornes.info
 
   
Elles Tetelepta-Schinkel
Acceptant financieringen
Administratief medewerkster financieringen
E-mail: elles@hornes.info